SLOW TOURISM

Ludzie mając coraz więcej wolnego czasu, dysponując odpowiednimi środkami finansowymi, szukają nowej formy wypoczynku.

Slow Tourism to przemyślana turystyka, pełen relaks, to świat w którym a niczym nie trzeba gonić, nigdzie się spieszyć – świat gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

W przypadku „slow tourism” chodzi o zaspokojenie kolejnych potrzeb klienta, które docelowo mają prowadzić do zaspokojenia największej potrzeby jaką jest poczucie pełnego zadowolenia z wyjazdu.
Szukając miejsca na wypoczynek, które stanowiłoby ucieczkę od codzienności wypełnionej pracą i ciągła gonitwą, klienci szukają dużych przestrzeni do jakich są przyzwyczajeni – jednakże kluczem do ich zadowolenia jest zapewnienie im najważniejszego – PRYWATNOŚCI.

Jako przykład miejsc, w których zaspokajane są wszelkie potrzeby najbardziej wymagających klientów, możemy podać:

Malediwy – Hotel Coco Palm Resort

Seszele – Hotel Fregate Island ( na wyspie jest 16 willi, klienci mogą wybrać dowolne miejsce na wyspie na organizację posiłku.

Mauritius – Hotel Shanti Maurice a Nire Resort – posiada największe Spa na Oceanie Indyjskim, klienci mają mozliwość odbycia kursu medytacji.

Kluczem do zadowolenia klientów jest prywatność i autentyczność tych miejsc.
Przykładowo w kwestii kuchni dominują ryby które serwuje się niemal prosto po złowieniu.

Wolny czas, autentyczne przeżycia, prywatność i poczucie pełnego relaksu i zadowolenia to właśnie nowy wymiar turystyki – „Slow Tourism”

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *