Bilety Kolejowe – DEUTSCHE BAHN

Podróż koleją stanowi wygodny, przyjazny środowisku i atrakcyjny cenowo sposób podróżowania.

Jeśli bilety lotnicze są dla Ciebie zbyt drogie lub boisz się latać, jeśli długa podróż autokarem jest zbyt uciążliwa – pociąg jest najlepszym rozwiązaniem.

Za pośrednictwem Deutsche Bahn możemy korzystać z licznych połączeń oferowanych na obszarze Europy.
Każdy kto ma dosyć stania w kolejkach na dworcach, może dziś bez wychodzenia z domu zarezerwować zagraniczny bilet kolejowy na wybrane połączenia.

Deutsche Bahn daje możliwość rezerwacji połączeń na wybranych trasach z Polski takich jak:

  • Warszawa – Berlin
  • Poznań – Berlin
  • Warszawa – Frankfurt
  • Kutno – Stuttgart
  • Szczecin – Berlin-Amsterdam

i wielu innych oraz na połączenia w obrębie Niemiec

Opcja City Night Line daje możliwość podróżowania w preferencyjnych cenach po europejskich metropoliach. Bardzo ciekawym produktem jest Autozug. Podróżni podróżujący samochodem, mają możliwość skorzystania z pociągu samochodowego. Auto umieszczane jest w wagonie pociągowym i część swojej podróży można odbyć z oszczędnością sił, czasu i paliwa.

Każdy kto podróżując chętnie korzysta z pociągu powinien skorzystać z oferty InterRail. Daje ona możliwość wykupienia ogólnego biletu ważnego w obrębie danego kraju lub nawet biletu globalnego. Uprawnia on do poruszania się np. wszystkimi pociągami w obrębie danego kraju w okresie na jaki wystawiono bilet ( np. 3 dni). Jest to idealna oferta na krotką podróż po Europie, krótką podróż lub intensywne wycieczki odkrywcze.

Teraz rezerwacja biletów kolejowych jest prosta, wygodna i co najważniejsza łatwo dostępna bez konieczności wizyty na dworcu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *