EMIRATES AIRLINE – luksusowe linie lotnicze

Siedziba: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Rok założenia: 1985.
Główny węzeł: lotnisko w Dubaju.
Liczba samolotów: 115 (tylko samoloty szerokokadłubowe).
Emirates Airlines posiada tylko samoloty szerokokadłubowe
Od 6 lutego 2013 roku, raz dziennie, przez 7 dni w tygodniu, Emirates Airlines będzie realizowało bezpośredni lot na trasie Dubaj – Warszawa. To dla Polski bardzo atrakcyjne połączenie. Będzie realizowane Airbusem 330-20C. Emirates to najbogatsza linia lotnicza świata posiadająca jednocześnie jedną z najmłodszych flot. Pięciogwiazdkowa linia oferuje 3 klasy podróży: ekonomiczną biznesową i pierwszą. Warto zauważyć, iż jest to pierwsza linia umożliwiająca loty pierwszą klasą bezpośrednio z Warszawy! 
Przy odrobinie szczęścia w Emirates można spotkać polską załogę
Linie Lotnicze Emirates Airline oferują 110 destynacji w 62 krajach na 6 kontynentach. Z punktu widzenia polskiego klienta linie mają bardzo atrakcyjna ofertę. Liniami Emirates możemy dostać się z Polski do Australii (Melbourne, Sydney, czy Perth), Nowej Zelandii (Auckland, Christchurch) czy do Indii (aż 10 destynacji). Atrakcyjnie prezentują się też trasy pod kątem klienta nastawionego na turystykę egzotyczną. Linie oferują lotyna Seszele, Malediwy, Sri Lankę, Filipiny na Mauritius, czy do Tajlandii. Oczywiście wymienione kierunki, to tylko kropla w morzu możliwości Linii Emirates!
Emirates, to linia lotnicza wyróżniająca się najwyższą jakością serwisu, luksusowymi, nowymi samolotami oraz bardzo szybkim rozwojem. Warto dodać, iż linie lotnicze Emirates przy zakupie biletu lotniczego organizują również wizę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Można pokusić się również o zatrzymanie się na kilka dni w Dubaju. 3 – dniowa wiza, którą oferują linie jest bardzo korzystna cenowo.
Jako ciekawostkę można dodać, iż linia lotnicza jest sponsorem klubów A.C. Milan i Arsenal Londyn F.C., a stadion Arsenalu od nazwy linii lotniczych nosi nazwę Emirates Stadium.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *