Pieski hotel – Dog Bark Park Inn

Na świecie znajdziemy setki oryginalnych hoteli, jednak Dog Bark Park Inn to zdecydowanie jedno z ciekawszych miejsc na noclegowej mapie USA. Hotel, a właściwie malutki motel, oferuje nocleg dla 4 osób i jest właściwie normalnym pensjonatem, jednak od innych odróżnia go kształt. Dog Bark Park Inn ma bowiem kształt ogromnego, drewnianego psa rasy beagle! Ów pies ma nawet swoje imię – nazywa się Toby, ma 15 lat i jest z pewnością największym beaglem na świecie. Ma 9 metrów wysokości, 4 metry szerokości i 10 m długości.
Największy mieszkalny  pies na świecie :)
Motel znajduje się w Cottonwood w stanie Idaho w Stanach Zjednoczonych, jego właściciele zapewniają nocleg ze śniadaniem, a cena doby to ok. 300 zł. Psi hotel został zaprojektowany przez małżeństwo, które zajmuje się rzeźbieniem z drewna psich figurek. Obok motelu znajduje się sklepik oraz galeria z psimi figurkami.
Galeria drewnianych figurek i sklepik.
W motelu znajduje się dwuosobowa sypialnia z łazienką, schody prowadzące do „psiej głowy”, gdzie znajduje się miejsce do spania dla kolejnych dwóch osób.
Motel Toby w całej okazałości
Pieski pokój wyposażony jest w mikrofalówkę, niewielką lodówkę, stół kuchenny, klimatyzację, ekspres do kawy, radio, suszarkę. Dodatkowo, apartament ma wyjątkowy psi wystrój, znaleźć w nim możemy gry, puzzle, książki, dywaniki, figurki, obrazki, plakaty – oczywiście wszystko w psiej tematyce lub ozdobione psim wizerunkiem.
Pieski wystrój :)
Dog Bark Park Innoferuje nocleg ze śniadaniem, które zdecydowanie odstaje od standardowych amerykańskich śniadań. W menu znajdziemy domowe wypieki, owoce, jogurty, świeżo pieczone bułeczki, musli, jajka, sery oraz różnorodne herbaty i kawy.
Jeżeli poszukujesz tanich biletów do Cottonwood to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanich lotów do USA. Pieski motel to ciekawy punkt do odwiedzenia na mapie Idaho dla wszystkich miłośników szczekających czworonogów. Dog Bark Park zaprasza oczywiście w swoje progi gości wraz ze swoimi pupilami!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *