Co zrobić z obcymi walutami wracając z wakacji??

Jeśli wracacie z zagranicznych wycieczek i zostają Wam niewielkie sumy obcych walut, a nie chcecie wydawać ich na głupoty na lotnisku żeby tylko nie zalegały w domu, mamy dla Was innowacyjne rozwiązanie.

Travelersbox jest to automat, w którym można wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto PayPal lub przekazać jako darowiznę na szczytny cel. Ponadto możecie zamienić w nim swoją gotówkę na bony, które można wykorzystać w Starbucks, Skype, iTunes, Google Play oraz u innych partnerów.

travelersbox

Automaty możecie znaleźć na lotniskach w Turcji – Ankara, Istambuł, Izmir; Gruzji – Tbilisi; we Włoszech – Mediolan; na Filipinach – Manila; w Izraelu – Tel Aviv; w Kanadzie – Toronto oraz w Japonii – Tokio. W najbliższym czasie mają pojawić się w Amsterdamie, rozmowy prowadzone są również w Niemczech.

W Turcji akceptowane są następujące waluty: lira turecka, dolar amerykański, EURO, rubel rosyjski. W Gruzji – lari gruzińskie, dolar amerykański oraz EURO. We Włoszech – EURO, lira turecka, dolar amerykański oraz funt brytyjski. Na Filipinach – Peso. W Izraelu – dolar amerykański, funt brytyjski, lira turecka, baht tajski. W Kanadzie – dolar kanadyjski, dolar amerykański, EURO, funt brytyjski.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *