042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Podróże Poślubne – Pakiet Brązowy

Pakiet Brązowy, został stworzony z myślą o nieco bardziej ekonomicznej podróży poślubnej. Jednocześnie staraliśmy się dobrać jak najciekawsze i romantyczne kierunki, unikając tych najpopularniejszych takich jak Egipt, Tunezja. Cena jest tu na ogół niższa, ale ofertę dobieramy tak, by nadal była to podróż jedyna w swoim rodzaju. Piękne widoki, sprawdzone hotele, niestandardowe miejsca – wszystko po to by ta podróż pozostała w pamięci na stałe.

Grecja – KORFU

Korfu jest najbardziej zieloną z greckich wysp. Jest też z pewnością jedną z najbardziej urokliwych. Należy do archipelagu Wysp Jońskich i od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem. Piękne krajobrazy, piaszczyste plaże oraz liczne atrakcje wyspy sprawiają, że jest to miejsce idealne na podróż poślubną. Ofert pobytu na Korfu jest mnóstwo. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór bezpośredniego przelotu samolotem czarterowym z oferty jednego z dostępnych w naszym biurze touroperatorów. Oferta hotelowa jest bardzo bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym zdaniem idealnym wyborem na podróż poślubną na Korfu jest hotel Aquis Pelakas Beach.

POLECAMY - Hotel Aquis Pelakas Beach 5*

Grecja – KEFALONIA

Kefalonia uważana jest za królową Wysp Jońskich. Jest niezwykle urokliwa, idylliczna i na dobrą sprawę, jeszcze nieodkryta. Nie ma tu jeszcze masowej turystyki na skalę Krety czy Rodos. Kefalonia oferuje przepiękne zachody słońca (szczególnie w rejonie Assos), plażę Myrtos uważaną za jedną z najpiękniejszych w Europie, fantastyczne jaskinie Drogarati czy Melissani. Ponadto wyspa jest oazą spokoju. To idealne miejsca na podróż tylko we dwoje.
Na wyspę możemy się dostać bezpośrednim lotem czarterowym. Kierunek ten jest stosunkowo nowy w ofertach polskich touroperatorów, jest jednak coraz popularniejszy. Dlatego to prawdopodobnie ostatnie chwile, by wybrać się na Kefalonię zanim udadzą się tam wszyscy inni.
Z oferty hotelowej na podróż poślubną polecamy szczególnie hotel Utopia Resort & Spa.

POLECAMY - Hotel Utopia Resort & Spa 4,5*

Grecja – LEFKADA

Lefkada to niezwykle oryginalny pomysł na podróż poślubną. Nasza oferta w tym miejscu nie obejmuje pobytu w hotelu lecz w nowoczesnej, stylowej willi, do tego na cały okres pobytu goście mają do dyspozycji samochód. Lefkada to ucieczka od tłumów, to prywatność, to podróż we dwoje, to cisza, spokój, idylla i niezapomniane wrażenia. A gdyby tak mieć willę z prywatnym basenem w zacisznym miejscu z pięknymi widokami? Czy taka podróż poślubna spełniła by Państwa oczekiwania?
Lefkada jest wyspą górzystą, oferuje kapitalne widoki, nie ma tu masowej turystyki, wybrzeże poprzecinane jest małymi zatokowymi plażami. Wokół jest mnóstwo małych wysepek z m.in. Scorpios, będąca do niedawna własnością rodu Onasisów.
Na Lefkadę można się dostać samolotem czarterowym. Dostępne są pobyty 7 i 14 dniowe.
W ofercie mamy dostępne zarówno hotele jak również stylowe wille. W tym miejscu szczególnie polecamy pobyt w willi Syvota.

POLECAMY - Wille Syvota

Chorwacja

Wybierając się w podróż poślubną, warto pomyśleć o Chorwacji. Oferuje ona przede wszystkim kapitalne widoki, świetną kuchnię, ale także spokojną, romantyczną atmosferę. Klienci mają do wyboru przelot czarterowy lub własny samochód. Można bowiem skorzystać z własnego środka transportu ograniczając koszty, dobierając dowolną długość pobytu oraz delektując się malowniczymi widokami podczas podróży wzdłuż wybrzeża.
Cechą charakterystyczną Chorwacji są kamieniste plaże, krystalicznie czysta woda i mnóstwo zieleni. Idealny krajobraz na romantyczną podróż.

POLECAMY - Grand Hotel Orebić 4*

Robert Sokołowski - rsokolowski@bislcc.pl