042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Podróże Poślubne – Pakiet Platynowy

Pakiet Platynowy to absolutnie najwyższa półka podróży poślubnych. Egzotyczne kierunki, luksusowe hotele, najwyższa jakość, dbałość o szczegóły. Prywatna, romantyczna atmosfera i liczne dodatkowe atrakcje dla Młodej Pary. W tym miejscu przygotowaliśmy absolutnie najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane oferty. Loty odbywają się samolotami rejsowymi, możliwa jest rezerwacja miejsc w klasach premium economy czy business. Możemy przygotować dowolną długość pobytu. Oferty przygotowujemy w oparciu o aktualną dostępność miejsc w samolocie, z uwzględnieniem długości pobytu, liczby przesiadek i ich długości.

SAINT LUCIA

Saint Lucia to niewielka i bardzo urokliwa wysepka należąca do archipelagu Małe Antyle. Cechuje ją wyżynno-górzysty krajobraz, piaszczyste plaże oraz przepiękne widoki.
Lot na wyspę jest dość długi i skomplikowany, trzeba się liczyć z 2 przesiadkami. Potem jednak można się rozkoszować rajskim krajobrazem.

POLECAMY - Hotel Anse Chastanet 5*

ARUBA

Aruba to nasza kolejna propozycja na idealną podróż poślubną na Karaibach. Oferuje jedne z najpiękniejszych plaż archipelagu Małe Antyle oraz fantastyczny klimat. My proponujemy Państwu przede wszystkim przelot liniami KLM z 1 przesiadką z Amsterdamie. Ten wariant skraca podróż i podnosi jej komfort, ponadto dość często pojawiają się promocyjne ceny biletów. Wybierając Arubę, możemy połączyć pobyt z wizytą na innych wyspach archipelagu Małe Antyle, czym urozmaicimy wypoczynek.
Proponowany przez nas hotel to jedynie przykładowa propozycja, możemy dobrać dowolny hotel dostępny w danym terminie.

POLECAMY - Hotel Bucuti & Tara Beach Resort 5*

JAMAJKA

Jamajka, to jedno z tych miejsc, które najlepiej oddają klimat Karaibów. Świecące cały rok słońce, wspaniałe ciepłe morze, rafy koralowe, palmy, krzewy buganwilli, a do tego nieodłączna muzyka reggae stanowią kapitalną mieszankę. Nic dziwnego, że nawet Krzysztof Kolumb pozostał jej wierny przez całe życie. Lecąc na Jamajkę, najlepiej wybrać połączenie z 1 przesiadką przez Niemcy linią Condor. Później pozostaje wczuć się w klimat Karaibów i cieszyć chwilami we dwoje.
Proponowany przez nas hotel to jedynie przykładowa propozycja, możemy dobrać dowolny hotel dostępny w danym terminie.

POLECAMY - Hotel Couples Swept Away 5*

MAURITIUS

Mauritius został stworzony zanim powstał raj i posłużył jako model jego stworzenia - te słowa Marka Twaina stanowią idealny opis wyspy. Marzenia o tropikalnym raju można zrealizować właśnie w tym miejscu. Mauritius zauroczy romantycznymi lagunami, pięknymi plażami, bujną roślinnością oraz fantastycznymi hotelami, kuchnią i gościnnością mieszkańców.
Wybierając przelot na Mauritius polecamy przede wszystkim linie lotnicze Air France lub Emirates. Linie te oferują loty z 1 przesiadką odpowiednio w Paryżu i Dubaju oraz atrakcyjne ceny. Można też skorzystać z przelotu linią Condor przez Niemcy. Przeloty przygotowujemy w oparciu o aktualną dostępność miejsc, oraz czas na przesiadkę.. Możemy zaoferować dowolną długość pobytu oraz zaproponować przeloty w klasie biznes lub premium economy.
Posiadamy własne zdjęcia hoteli na Mauritiusie zrobione przez naszego pracownika, który wizytował hotele. Hotel, który przedstawiamy w ofercie to jedynie propozycja, mamy w ofercie mnóstwo innych fantastycznych hoteli.

MALEDIWY

Pobyt na Malediwach to idealny pomysł na podróż poślubną. Legenda głosi, że dawno temu tysiące gwiazd spadło z nieba prosto do Oceanu Indyjskiego, po jakimś czasie część z nich wypłynęła tworząc niepowtarzalny archipelag Malediwów. Fantastyczne hotele znajdują się na niewielkich wysepkach. Luksus, kameralność, prywatność, piękne piaszczyste plaże, turkusowa woda oraz świetnie zachowana rafa koralowa, stanowią świetną mieszankę. Malediwy to kierunek wypoczynkowy, tu raczej się nie zwiedza. Natomiast to idealne miejsce na nurkowanie i rejsy pomiędzy atolami.
Na Malediwy polecamy przede wszystkim lot z 1 przesiadką liniami Emirates, Qatar Airways lub Aeroflot. Przesiadki odbywają się wtedy odpowiednio przez Dubaj, Doha lub Moskwę.
Przeloty przygotowujemy w oparciu o aktualną dostępność miejsc, oraz czas na przesiadkę.. Możemy zaoferować dowolną długość pobytu oraz zaproponować przeloty w klasie biznes .
W ofercie mamy mnóstwo hoteli, te które przedstawiamy to jedynie nasza propozycja.

SESZELE

Seszele to ponad 100 malowniczych, granitowych i koralowych wysp położonych pośród bezkresu Oceanu Indyjskiego. Na niezwykle malowniczy i urozmaicony krajobraz składają się majestatyczne zatoki z pięknymi klifami oraz fantastyczne formy skalne, które w połączeniu z pięknymi plażami oraz świetnymi hotelami pozwalają nam stworzyć ofertę idealną na podróż poślubną.
Na Seszele najlepiej się wybrać liniami Emirates (przez Dubaj), Air France przez Paryż) lub Condor (przez Frankfurt)
Przeloty przygotowujemy w oparciu o aktualną dostępność miejsc, oraz czas na przesiadkę.. Możemy zaoferować dowolną długość pobytu oraz zaproponować przeloty w klasie biznes lub premium economy.
W ofercie mamy mnóstwo hoteli, te które przedstawiamy to jedynie nasza propozycja.

Robert Sokołowski - rsokolowski@bislcc.pl