042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Podróże Poślubne – Pakiet Srebrny

Pakiet Srebrny został przygotowany z myślą o nieco droższych, ale też w miarę oryginalnych i, naszym zdaniem, najbardziej urokliwych kierunkach europejskich. Są to miejsca niezwykle atrakcyjne, będące jednak na nieco wyższym pułapie cenowym.

Portugalia

Wybierając się w podróż poślubną do Portugalii, zdecydowanie powinniśmy wybrać bezpośredni lot samolotem czarterowym. Loty odbywają się w rejon Algarve, konkretnie do Faro, miejscowości znajdującej się blisko granicy z Hiszpanią. Wybrzeże Algarve oferuje zarówno piękne piaszczyste plaże jak również zjawiskowe wapienne groty skalne. Ponadto jest to świetna baza wypadowa na zwiedzanie tej części Portugalii oraz hiszpańskiego regionu Costa de la Luz.
Proponowany hotel to jedynie propozycja, możemy oczywiście zaoferować pobyt w innym dostępnym w ofercie. Nasza propozycja obejmuje gotowy pakiet przelot, zakwaterowanie, ubezpieczenie, transfery. Dostępne są oferty pobytu 7 lub 14 dniowe.
Możemy jednakże zaproponować także pobyt w tym samym hotelu, ale w oparciu o przelot samolotem rejsowym (z przesiadką). Pozwala nam to dowolnie dopasować długość pobytu, ale też zwiększa cenę wyjazdu i wydłuża czas podróży.

POLECAMY -  Hotel Porto Bay Falesia 4,5*

Portugalia – MADERA

Madera nazywana jest krainą wiecznej wiosny. Panujący tu klimat, sprzyja rozwojowi roślin i fantastycznych krajobrazów. Charakterystyczną cecha wyspy jest skalisty, klifowy krajobraz wybrzeża oraz niezwykle intensywny, niebieski kolor oceanu. Niesamowity krajobraz wyspy wzmacnia jeszcze wulkaniczny charakter Madery. Jeśli dodamy do tego fantastyczną kuchnię i bogactwo win miejsce to jawi się jako idealne by przeżyć niezapomniane chwile we dwoje.
Ciekawostką jest, że w stolicy wyspy – Funchal urodził się jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata – Cristiano Ronaldo, znajduje się tu poświęcone mu muzeum oraz... pomnik, który postawiono mu za życia :)
Lot na Maderę może być dość skomplikowany. Można skorzystać z lotu czarterowego, jednak niewiele biur ma je w ofercie. Można także wybrać samolot rejsowy i przelot linią TAP z przesiadką w Lizbonie. Pozwala to dowolnie ułożyć długość pobytu oraz połączyć pobyt na Maderze z kilkudniowym pobytem w stolicy Portugalii, dzięki czemu podróż jest jeszcze ciekawsza i bardziej urozmaicona.
Proponowany przez nas hotel to jedynie przykładowa propozycja, możemy dobrać dowolny hotel dostępny w danym terminie.

POLECAMYHotel Orca Praia 3*

Hiszpania – GRAN CANARIA

Gran Canaria, należy obok Teneryfy do najpopularniejszych i najbardziej urozmaiconych z grona Wysp Kanaryjskich. Nazywana jest kontynentem w miniaturze ze względu na urozmaicony krajobraz. To idealne miejsce dla każdego począwszy od miłośników błogiego wypoczynku na plaży lub przy basenie, przez miłośników romantycznych widoków, na amatorach zwiedzania skończywszy. Możemy tu cieszyć się imprezowym charakterem Playa de Ingles lub znaleźć oazę ciszy i spokoju w jednej z mniejszych miejscowości.
Na Gran Canarię możemy się dostać zarówno samolotem czarterowym (pobyty 7 lub 14 dniowe), jak również skorzystać z przelotu linią lotniczą Ryanair. Nasze biuro oferuje obydwie możliwości.
Proponowany przez nas hotel to jedynie przykładowa propozycja, możemy dobrać dowolny hotel dostępny w danym terminie.

POLECAMY - Hotel Gloria Palace Amadores 4,5*

Hiszpania – TENERYFA

Teneryfa to największa i chyba najbardziej urozmaicona z Wysp Kanaryjskich. Zróżnicowany krajobraz wulkaniczny z najwyższym szczytem wulkanu Pico del Teide, tętniący życiem rejon Costa Adeje – Playa de las Americas, klify Los Gigantes, oraz jeden z największych parków wodnych w Europie Siam Park i Loro Park, gdzie możemy podziwiać pokazy z udziałem delfinów, orek, lwów morskich i papug oraz zobaczyć niesamowite pingwinarium.
Wyspa urzeka krajobrazem, klimatem (praktycznie cały rok temperatura oscyluje w okolicach 25 stopni) oraz swobodną, wakacyjną atmosferą. To świetna propozycja zarówno dla miłośników zwiedzania jak również wypoczynku, a także koneserów kuchni i wina. Słowem - Teneryfa to wyspa dla każdego.
Wybierając się tu w podróż poślubną trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Jest to wyspa wulkaniczna, dominuje więc ciemny piasek. Zdecydowanie lepiej wybrać się na urlop na południową część wyspy gdzie jest lepsza pogoda, szczególnie polecamy rejon Costa Adeje – Playa de las Americas, są to dwa kurorty połączone tętniącą życiem promenadą.
Na Teneryfę można się dostać samolotem czarterowym lub wybierając przelot linią Ryanair. Obydwa warianty są możliwe do zarezerwowania w naszym biurze.
Proponowany przez nas hotel to jedynie przykładowa propozycja, możemy dobrać dowolny hotel dostępny w danym terminie.

POLECAMY - Hotel H10 Costa Adeje Palace 4*

Robert Sokołowski - rsokolowski@bislcc.pl