042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Wyjazdy Imprezowe – Bułgaria

 

Słoneczny Brzeg należy do najbardziej rozrywkowych kurortów w Europie. Szeroki wybór hoteli o różnym standardzie, piękne piaszczyste plaże sprzyjają udanemu wypoczynkowi. Jednak to co wyróżnia to miejsce, to niezliczona ilość dyskotek, nocnych klubów, pubów i barów. Dzięki temu każdy miłośnik nocnego życia będzie się świetnie bawił.

Opinie klientów pozwalają nam szczególnie polecić kilka miejsc, w których warto spędzić czas.

Disco Lazur – jedna z większych dyskotek w Słonecznym Brzegu, zawsze jest tam mnóstwo ludzi.

Orange – jeden z najpopularniejszych klubów w Słonecznym Brzegu, szczególnie dużo osób przychodzi w soboty gdy odbywają się imprezy Paint Splash.

Plaża Cocoa – jeden z najsłynniejszych klubów, w którym odbywają się niezwykle efektowne imprezy. W 2010 roku został wybrany przez internautów najlepszym klubem w południowo - wschodniej Europie. Cacao Beach to przede wszystkim nazwa plaży znajdującej się w południowej części Słonecznego Brzegu. W klubie dominuje muzyka elektroniczna, w tym głównie house. W klubie występowało wielu znanych artystów takich jak: Tiesto, Anita Doth z 2 Unlimited, Swedish House Mafia, B-Real z Cypress Hill czy Fatboy Slim. Cocoa Beach oferuje kapitalne imprezy, świetne nagłośnienie, imprezy do białego rana. Trzeba się jednak liczyć z wysokimi cenami piwa i drinków.
Na plaży Cacao znajduje się znacznie więcej klubów w tym mający basen pośrodku i niezwykle klimatyczny Bedroom Beach

Iceberg – bardzo fajna knajpa z koncertami na żywo, często grają bułgarskie zespoły wykonując covery znanych przebojów
Ponadto warto odwiedzić: Den Glade Viking, Die Party Hutte, Manija, Revolution, The Corner