042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Wyjazdy Imprezowe – Ibiza

 
Ibiza od lat uważana jest za stolicę europejskiej rozrywki. Mnóstwo klubów i dyskotek, najbardziej znani Dj-e i imprezy do białego rana, przyciągają, szczególnie w wakacje tysiące turystów i to pomimo wysokich cen i czasem skomplikowanego przelotu. Oferta lotów czarterowych z Polski jest bowiem stosunkowo niewielka. Hotele na Ibizie nie należą do tanich, wizyta w klubie to także spory wydatek, podobnie jak koszt drinków, piwa, czy nawet obiadu w restauracji. A jednak każdy imprezowicz, chciałby choć raz zabawić się w tym miejscu. Główne imprezowe miejscowości: San Antonio, Playa de'n Bossa, Evissa

Amnesia – uważany za najlepszy klub na świecie. Składa się z 2 sal, w których gra się różną muzykę. Atrakcję stanowią także piękne tancerki. Główne imprezy organizowane w Amnesii to: Espuma Foam Party, Cream, Armada, Cocoon. Najciekawsza z nich to chyba Espuma Foam Party czyli impreza, podczas której tańczy się w ogromnych ilościach piany.
W trakcie imprez można usłyszeć tu takich DJ jak: Paul Van Dyk, Sven Vath, Markus Schulz, Armin Van Buuren

Cena wejścia do klubu: 25-50 euro
Przykładowe ceny w środku:
mała woda – ok 8 euro
małe piwo – ok 12 euro
wódka + red bull – ok 15 euro
Dojazd do klubu (z San Antonio) - bezpłatny autobus do klubu odjeżdża z San Antonio, z naprzeciwka baru M.Klub znajduje się za wioską San Rafael (trasa na Evissę). Mija się klub Privilege i wysiada na następnym przystanku obok nadziemnego przejścia dla pieszych.

Privilege – Oficjalnie uznawany za największy klub na świecie, mieści 10000 osób. Składa się z jednej dużej sali i jednej małej Coco-Loco z ładnym widokiem na Evissę. W środku klubu jest basen (nie można się w nim kąpać). W klubie cyklicznie gra DJ Tiesto, poza nim mało jest jednak znanych DJ-ów.
Cena wejścia do klubu: 25-50 euro
Dojazd do klubu (z San Antonio) - bezpłatny autobus do klubu odjeżdża z San Antonio, z naprzeciwka baru M. Klub znajduje się za wioską San Rafael (trasa na Evissę).

Space – Klub znajduje się w Playa de'n Bossa. Słynny z tego, że jest najdłużej otwarty (nawet wtedy gdy reszta klubów jest już zamknięta). Zabawa do 8 rano. Space posiada 2 główne sale plus kilka mniejszych. Dominuje muzyka funky i garażowa.
Często klub gości znanych DJ: Carl Cox, John Digweed, Pendulum, Layo, Buschweck
Cena wejścia do klubu: 25-50 euro. Bilet lepiej kupić w Playa de'n Bossa, gdyż w San Antonio bilety są droższe, warunek to wejść przed 1 w nocy, kiedy ceny wejściówek są wyższe.
Dojazd do klubu: Jadąc z San Antonio (przed północą), wsiadamy w autobus nr 3, którym jedzie się do Evissy. Stamtąd autobusem nr 14, który jedzie do Playa de'n Bossa.

Pacha – Należy do sieci klubów o tej samej nazwie znajdujących się na całym świecie. Na Ibizie zlokalizowany jest w Evissie blisko portu. Jest to jeden z najsłynniejszych klubów na świecie. Dla niektórych, atmosfera w klubie może się wydać nieco sztywna i snobistyczna. Bawi się w nim wielu bogatych VIP-ów którzy przypływają swoimi jachtami do Evissy.
Gra tu wielu znanych Dj-ów – Axwell, Fedde Le Grand, Erick Morillo, Sarah Main, Dirty South, David Guetta, Black Eyed Peas.

El Divino – Klub znajduje się w porcie w Evissie. Roztacza się z niego piękny widok na wyspę. Klub otoczony jest mnóstwem palm i egzotyczną roślinnością, jednakże jest dość mały, bardziej przypominając połączenie klubu z restauracją. Rzadko pojawiają się tu światowej sławy DJ-e. Atmosfera podobna jest do tej w klubie Pacha.

Eden – Klub znajduje się w San Antonio, przy głównym deptaku, obok mini wesołego miasteczka. Klub jest dość mały, wystrojem przypomina bardziej disco, ale grają tu dobrzy DJ-e: m.in. Pete Tong, Groove Armada, Sander Van Doorn, Marco V.

Es Paradis – Zlokalizowany jest w San Antonio obok klubu Eden. Klub jest mały, zdaniem wielu odstaje nieco poziomem od wymienionych wyżej klubów na Ibizie, niska jest średnia wieku, gra tu mało znanych DJ-ów. Największą atrakcję stanowi impreza Fiesta Del Aqua – podczas której tańczy się w wodzie. Niezwykle atrakcyjny jest wystrój klubu, przypominający starożytną Grecję (kolumny, kwiaty itp.). W klubie jest jedna główna sala.