042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Wyjazdy Imprezowe – Lloret de Mar

 

Lloret de Mar to najbardziej rozrywkowa miejscowość w hiszpańskim rejonie Costa Brava. Jest to miejsce, które musi odwiedzić każdy, kto nastawiony jest na niekończące się imprezy. Kurort zyskał w Polsce sporą popularność ze względu na kręcone tam „Pamiętniki z Wakacji”. Niezliczona ilość nocnych klubów, dyskotek, pubów pozwala do woli korzystać z nocnego życia. W ofercie dominują hotele 3* i 4*. Charakterystyczną cechą jest to, że obiekty te mają „blokowy” charakter. W tym rejonie trudno znaleźć hotele o niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Taka jest specyfika tego miejsca.
Zaletą pobytu w rejonie Costa Brava jest także bliska odległość do Barcelony. Można tam nie tylko oddać się zwiedzaniu czy plażowaniu, ale również świetnie się zabawić.
Opinie klientów pozwoliły nam wyróżnić kilka miejsc szczególnie wartych polecenia pod względem nocnych imprez.

Tropics - Jest to największa dyskoteka w mieście, znajdująca się w samym centrum Lloret de Mar. Jest w niej 5 sal o zróżnicowanej muzyce, każda ma swój bar. Odbywa się tu dużo cyklicznych imprez (np. Laser Show, Foam Party). Grają dobrzy Dj-e. Wstęp od 16 lat. Warto kupić karnet (7 wejść to koszt ok 21 euro). Bardzo dobra muzyka, świetne nagłośnienie, mnóstwo ludzi. Godziny otwarcia: 22:00 – 05:00

Colossos – jeden z najpopularniejszych klubów. Grają tu najlepsi DJ-e (np. Tiesto). Są tu 4 sale, w sali głównej gra się głównie muzykę RnB, ponadto house & dance, techno, latino. Odbywają się tu imprezy w pianie (jest tu największa na wybrzeżu maszyna do robienia piany). Wejście kosztuje w zależności od imprezy do ok 20 euro. Piwo kosztuje ok 7 euro. Godziny otwarcia 21:00 – 05:00.

Bumper's Disco Club – dobry klub na 1000 osób,ma 3 bary, tropikalny ogród. Jest tu różna muzyka, grają znani DJ-e. Otwarty jest w godz 21:30 – 05:30. Dominują Holendrzy. Parkiet ze szkła.

St.Trop Disco – Jedna z najpopularniejszych i najlepszych dyskotek w Lloret De Mar. W 2012 roku kończy 50 lat. Jest tam dużo Niemców i Holendrów – dominuje muzyka house i techno. Jest to 3 piętrowy klub do, którego przychodzi wielu miejscowych. Na dachu ma taras na powietrzu. Wejście kosztuje kilka euro plus koszt obowiązkowego drinka. Klub otwarty jest w godzinach 22:00 – 05:00.

Prive de Magic – Najbardziej zróżnicowany muzycznie klub w Lloret De Mar. 4 sale, muzyka od latino po dance. Dodatkową atrakcję stanowi Magic Park gdzie znajdują się automaty do gier, bilard, tory samochodowe i Magic Casino.

Hollywood – Ekskluzywna dyskoteka, grają tu typowo czarną muzykę. Klub organizuje streaptease damski oraz raz w tygodniu męski. Pracuje tu polski personel. Wejście kosztuje do 20 euro.

Club Londoner – Zdecydowanie dominuje tu hip hop, więc jest to świetne miejsce dla miłośników tego gatunku. Świetne nagłośnienie. Klub jest stosunkowo mały, więc również szybko się zapełnia. Kiepsko działa klimatyzacja, w klubie bywa więc bardzo gorąco. Tygodniowy bilet wstępu kosztuje ok 20 euro. Godziny otwarcia: 22:00 – 05:00

Disco Revolution – Należy do największych klubów w Lloret de Mar. Są tam organizowane fajne imprezy z pokazami świetlnymi i laserowymi. Klub w pełni klimatyzowany. Dominuje czarna muzyka i techno. Godziny otwarcia 22:00 – 05:00

Universe – Klub ma duży parkiet i wiele barów. Dominuje muzyka hip hop i house. Klub w pełni klimatyzowany. Jest w nim wielu Szwajcarów i Niemców. Godziny otwarcia 22:00 – 05:00

Rockefellers – klub głównie dla Brytyjczyków, personel i Dj-e pochodzą z wysp brytyjskich. Klub jest otwarty do 05:00 rano. Dominuje muzyka funky, house, r&b oraz hity dyskotekowe.

Moef Gaga – Klub na 1000 osób, imprezy w pianie, Gra się tu najpopularniejszy house.

Disco The Cave – jest to jedyny klub gdzie grany jest hardcore. Klub znajduje się w pobliżu Bumpers. W porównaniu z innymi dyskotekami The Cave jest dość małe. Jest dość gorąco, jest sporo holendrów. Tygodniowa karta wstępu kosztuje ok 15 euro. Godziny otwarcia 22:00 – 05:00.

Xtra – jeden z najmniejszych klubów w Lloret ale bardzo popularny, jest dość drogo, dominuje muzyka house. Godziny otwarcia 22:00 – 05:00.