042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Bojnice – kurort w centralnej Słowacji, malowniczo położony w cichej dolinie Strażovskych Vrchov osłaniającej go przed wiatrem i nagłymi zmianami pogody. Słynny z bajkowego zamku, parków, ZOO oraz wyjątkowych wód termalnych o uzdrawiających właściwościach, bogatej bazy zabiegowej i profesjonalnej kadry.

Zakwaterowanie:

BANIK*** znajduje się w parku zdrojowym, ma 5 pięter. Pokoje 1-, 2-osobowe oraz apartamenty z łazienkami, balkonami. W pokojach TV, telefon. Część pokoi przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Wyżywienie na miejscu. W obiekcie baza zabiegowa, sauna basen termalny, solarium, taras słoneczny, fitnes, kantor wymiany walut, parking. Baseny termalne : „Mały” (41C) i „Wielki” (33C) oraz basen odkryty „Strand” (32-36 C).

MIER*** znajduje się w centrum uzdrowiska. Pokoje 1-, 2-osobowe oraz apartamenty, wszystkie z łazienką, TV. Wyżywienie i zabiegi na miejscu. Do dyspozycji gości basen termalny, sauna, gabinet kosmetyczny, kawiarnia, cukiernia, bar dzienny, kantor wymiany walut. Baseny termalne: „Zielony” (34 C) i „Żółty” i basen odkryty (32-36C), centrum WELLNESS.

LYSEC***+ nowoczesny, komfortowy hotel, zbudowany w 2008 r. Pokoje 1-, 2-osobowe z łazienkami, TV, lodówką, telefonem. Zabiegi, baseny termalne i wyżywienie w hotelu Mier – przejście łącznikiem. W pokojach są ręczniki, szlafrok można wypożyczyć na miejscu 8,60 Euro /pobyt

Lux, Zobor, Slavia, Gabriela, Tribeć, Klak** Pensjonaty położone w centrum uzdrowiska w pobliżu basenów termalnych, pokoje 1,2 os. z łazienkami, TV, lodówka, telefon. Wyżywienie i zabiegi, baseny w Mier lub Banik ok 100 m

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja.

Wskazania do leczenia: schorzenia ginekologiczne, aparat ruchowy, zwyrodnienia kręgosłupa, stawy biodrowe, choroby neurologiczne, stany po urazach, operacjach kręgosłupa i ortopedycznych, nadwaga.

Przeciwwskazania lecznicze: choroby sercowo-naczyniowe w stanie dekompensacji, nowotwory niezłośliwe i złośliwe, aktywna gruźlica, schorzenia infekcyjne w okresie ostrym.

PROGRAM LECZENIA

KLASYCZNY

DYNAMICZNY

zakwaterowanie 7 nocy

wyżywienie 3 posiłki

badanie lekarskie

3 zabiegi dziennie

Nieograniczony wstęp na baseny termalne

Uwagi:

*ceny podane w Euro/doba/osoba

* na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna ok 1 Euro/dziennie

Transport: dojazd własny – możliwość zorganizowania.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *