042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

1 dzień
Wylot z Polski, przylot do Hurghady, transfer do hotelu oraz nocleg.
2 dzień
Wczesna pobudka, śniadanie w formie suchego prowiantu, wyjazd do Luxoru, zwiedzanie Luxoru, Zachodni Brzeg: Dolina Królów, Świątynia Hatchepsut – Deir El Bahari, Kolosy Memnona, w czasie przejazdu „rzut oka” na Ramsseseum, wizyta w wytwórni alabastru, lunch, zwiedzanie Wschodniego Brzegu Kompleksu Świątynnego Karnak, zaokretowanie, kolacja i nocleg.
3 dzień
Śniadanie, odpłynięcie do Edfu, obiad, czas wolny, kolacja oraz nocleg.
4 dzień
Śniadanie, zwiedzanie świątyni Horusa w Edfu, obiad, rejs do Kom Ombo – zwiedzanie świątyni Boga Nilu Sobka, rejs do Asuanu, kolacja i nocleg.
5 dzień
Śniadanie, czas wolny, ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczki do Abu Simbel (ok. 75 usd), obiad, fakultatywnie Wioska Nubijska (ok. 25 usd), kolacja i nocleg.
6 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Asuanu Niedokończony Obelisk (kamieniołomy asuańskie), Wielka Tama Asuańska, widok na Jezioro Nasera oraz świątynię Kalabshe, wizyta w Muzeum Papirusów i perfumerii, obiad (suchy prowiant) wyjazd w kierunku Hurghady lub/i kurortu ościennego Makadi, Safaga itd. Zakwaterowanie kolacja i nocleg.
7 dzień
Śniadanie, czas wolny na plażowanie, ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja oraz nocleg.
8 dzień
Zakończenie programu 1 tygodniowego – śniadanie, wykwaterowanie o godz. 12:00, transfer na lotnisko, wylot z Hurghady do Polski.

W programie 2 tygodniowym.
8-14 dzień
Śniadanie, czas wolny na plażowanie ewentualnie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja oraz nocleg.
15 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie o godz. 12:00, transfer na lotnisko, wylot z Hurghady do Polski.
Uwagi
Zakwaterowanie według oferty FORTUNA – istnieje możliwość wyboru konkretnego hotelu za dopłatą (przed wylotem).

Uwaga! Polecamy dokupienie gwarancji zakwaterowania na górnym pokładzie w trakcie trwania rejsów – 250 PLN za kabinę. Górny pokład oznacza kabiny mieszczące się na wysokości recepcji i powyżej!

Dzień rozpoczęcia programu objazdowego zostanie potwierdzony na miejscu przez rezydenta/przedstawiciela Alfa Star.

Powyższy program jest programem ramowym, a kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie miejsca i obiekty przewidziane do zwiedzania zostaną zachowane. Minimalna ilość uczestników wycieczki: 10 osób. Rozpoczęcie rejsu po Nilu może nastąpić z Luksoru nie zaś z Asuanu (w zależności od rozkładu rejsów statków).

W czasie trwania części objazdowej, w zależności od liczby osób uczestniczących, transfer odbywa się klimatyzowanymi autokarami lub klimatyzowanymi mini busami zgodnie z przepisami ruchu drogowego kraju docelowego. Środki transportu wymienione w planie, w wyniku działania siły wyższej lub rozporządzeń władz lokalnych, mogą ulec zmianie.

Szczegóły podaje rezydent na spotkaniu organizacyjnym oraz przewodnik.

Cena zawiera:
Przelot samolotem charterowym, transfery, zakwaterowanie w Hurghadzie lub w jednym z kurortów ościennych: El Gouna, Safaga, Makkadi Bay, Marsa el Alam w hotelach wg. wybranego wariantu i wybranej opcji wyżywieniowej, zakwaterowanie na statku 5* (FB – trzy posiłki dziennie) lub All Inc. w godz. 12:00 do 22:00 (śniadania, obiady i kolacje, napoje bezalkoholowe, bez soków, lokalne piwo i lokalne napoje spirytusowe z wyłączeniem wina, ponadto kawa oraz herbata. Napoje podawane są w szklankach plastikowych. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienkami, przejazdy mini busami, costerami lub autokarami z klimatyzacją, opiekę polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu w Hurghadzie i polskojęzycznego pilota podczas programu zwiedzania, przewodników miejscowych, VAT.

Cena nie zawiera:
165 USD osoba dorosła/60 USD dziecko – za realizację programu; obsługę przewodników, bilety wstępów, transfery, napiwki podczas rejsu – opłata obowiązkowa;
wiza wjazdowa do Egiptu płatna 15 USD po przylocie – opłata obowiązkowa (Od 01.05 wiza egipska 25 USD/os.)
napiwków dla kierowców;
dodatkowych posiłków oraz napoi;
opłaty za fotografowanie i filmowanie oraz dodatkowych wycieczek fakultatywnych.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *