042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

W 1925 roku, w Hajdúszoboszló, w wyniku wierceń geologicznych z głębokości ok. 1100 m wytrysnęła woda termalna o temperaturze 75°C. Na podstawie analiz stwierdzono, że woda wypływająca z głębi ziemi zawiera jod, brom, sól kuchenną i węglan wodoru. Badania wykazały ponadto w wodzie obecność bitumenu i związanego z nim estrogenu oraz wielu elementów śladowych: tytanu, wanadu, miedzi, cynku, srebra, strontu, baru i ołowiu.

Zakwaterowanie: Hotel Beke**** położony w centrum miasta, przy głównym deptaku Matyas Kiraly, niedaleko od centralnego kąpieliska. Posiada 204 pokoje, wszystkie są z łazienkami i klimatyzacją. Wyposażone są w telewizor, minibar, sejf, suszarkę do włosów. Hotel zapewnia bezpłatny dostęp do wifi. Do dyspozycji gości restauracja, 2 baseny zewnętrzne, 4 baseny wewnętrzne, sauna fińska, parowa, na podczerwień, aromatyczna, sala fitness.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie – śniadanie, obiadokolacja. Wszystkie posiłki w formie bufetu.

Wskazania do leczenia: chroniczne zapalenie stawów, artretyzm, różne odmiany chronicznych, zwyrodnieniowych stanów zapalnych kręgosłupa, chroniczne nerwobóle i stany zapalne nerwów, porażenia spowodowane chorobą Heine-Medina, wylewem krwi do mózgu, operacji mózgu lub powstałe w wyniku innych przyczyn, chroniczne bóle mięśni, rehabilitacja obrażeń sportowych i powypadkowych, przyspieszenie wytwarzania kostniny w przypadkach trudno zrastających się złamań, niektóre odmiany zwężenia naczyń krwionośnych, chroniczne dolegliwości ginekologiczne, bezpłodność, chroniczne choroby dermatologiczne (egzema, łuszczyca, świąd).

Z kąpieliska nie mogą korzystać osoby cierpiące na następujące dolegliwości: rak, nowotwory złośliwe, niewydolność krążenia, znaczne nadciśnienie, gruźlica, poważne choroby centralnego układu nerwowego, choroby zakaźne, odrażające choroby skóry, ciąża.

PROGRAM LECZENIA

zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym

wyżywienie 2 posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje

korzystanie z basenów oraz sauny

Uwagi:

*ceny podane w Euro/doba/osoba

* dopłata do jedynki 15 Euro/doba

* na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 1,7 €/dziennie

* zakwaterowanie od godz. 14.00 wykwaterowanie do godz. 09.00

Transport: dojazd własny – możliwość zorganizowania.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *