042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

W 1925 roku, w Hajdúszoboszló, w wyniku wierceń geologicznych z głębokości ok. 1100 m wytrysnęła woda termalna o temperaturze 75°C. Na podstawie analiz stwierdzono, że woda wypływająca z głębi ziemi zawiera jod, brom, sól kuchenną i węglan wodoru. Badania wykazały ponadto w wodzie obecność bitumenu i związanego z nim estrogenu oraz wielu elementów śladowych: tytanu, wanadu, miedzi, cynku, srebra, strontu, baru i ołowiu.

Zakwaterowanie: Hotel położony jest w uzdrowiskowej dzielnicy miasta Hajdúszoboszló, na terenie największego w Europie kompleksu kąpieliskowego. Z hotelu bezpośrednie przejście prowadzi do pięknego, 30-hektarowego parku, na którym rozciąga się kąpielisko odkryte. Goście hotelowi uprawnienie są do bezpłatnego korzystania z usług kompleksu kąpieliskowego: od 1 maja do 30 wrzenia mają do dyspozycji 13 basenów na świeżym powietrzu w tym plaże śródziemnomorską, oraz za dopłatą Aquapark. Przez cały rok mogą korzystać z krytych basenów leczniczych oraz sportowej pływalni. Hotel posiada 105 klimatyzowanych pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 6 pokoi trzyosobowych oraz 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje z łazienkami wyposażone w telefon, barek, telewizor kolorowy i sejf. Pokoje posiadają dużą loggię lub balkon. Do dyspozycji gości restauracja na 188 miejsc, sala konferencyjna na 120 osób, 3 kryte baseny, jeden otwarty basen z wodami leczniczymi, sauny, groty solne, korty tenisowe.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie – śniadanie, obiadokolacja. Wszystkie posiłki w formie bufetu.

Wskazania do leczenia: przewlekłe zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, przewlekłe stany zapalne i zwyrodnieniowe kręgosłupa (spondyloza, choroba Betcherewa, chrzęstnięcie), przewlekłe nerwobóle, zapalenie nerwów, paraliże powiązane z chorobą Heinego-Medina, udarem, po operacji mózgu i zdarzeniach medycznych, mięśniobóle, leczenie kontuzji, ułatwianie zrastania kości po dużych i skomplikowanych złamaniach, arterioskleroza, przewlekłe zapalenie przydatków, bezpłodność, przewlekłe schorzenia skóry: egzema, łuszczyca, świąd.

Z kąpieliska nie mogą korzystać osoby cierpiące na następujące dolegliwości: ostre stany zapalne, guzy złośliwe, problemy z krążeniem, poważne nadciśnienie, gruźlica, poważne schorzenia centralnego układu nerwowego, choroby zakaźne, zakaźne choroby skóry, ciąża.

PROGRAM LECZENIA

7 noclegów

10 noclegów

14 noclegów

zakwaterowanie zgodnie z wybraną ofertą

wyżywienie 2 posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje

badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna

10 zabiegów

20 zabiegów

korzystanie z basenów hotelowych, z sauny suchej, parowej i infra

codziennie bilet wstępu do parku wodnej rozrywki Aqua-Palace

(nie dotyczy dnia wyjazdu)

parking w cenie

 

Uwagi:

*ceny podane w Euro/doba/osoba

* na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna ok 1,7 €/dziennie

Transport: dojazd własny – możliwość zorganizowania.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *