042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Janske Łaźnie należą do najstarszych uzdrowisk w Czechach. Według kronikarza Šimona Hüttla ciepłe, mineralne źródło odkryto już w roku 1006 i zostało nazwane imieniem swojego odkrywcy pańskiego giermka Jana z Chockova. W 17 stuleciu fundamenty dzisiejszego uzdrowiska założył właściciel tych ziem, książę Jan Adolf Schwarzenberg. to jedyne uzdrowisko po czeskiej stronie Karkonoszy. Znajduje się ono na wysokości nadmorskiej ponad 600 m, u podnóża Czarnej Góry, na szczyt której bezpośrednio z miasta prowadzi wagonikowa kolejka linowa. W miejscowości – 12 wyciągów narciarskich, 6 narciarskich tras biegowych, 12 tras zjazdowych, wyciąg gondolowy na Czarną Górę.

Zakwaterowanie: Hotel Terra*** to czterokondygnacyjny budynek z windą, usytuowany w centrum uzdrowiskowym i połączony z głównymi budynkami i Aquacentrum za pomocą korytarza. Oferuje 35 pokoi dwuosobowych, wszystkie mają własną łazienkę z WC. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-SAT, lodówkę i podręczny sejf. Klienci mają również dostęp do WiFi.

Kategorie zakwaterowania:
Economy pokój standardowy w kategorii economy Superior A nowo wyremontowane pokoje z podwójnym łóżkiem o szerokości 180 cm z możliwością oddzielenia Superior B nowo wyremontowane pokoje z podwójnym łóżkiem (nie dzielonym) o szerokości 140 cm.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie – śniadanie, kolacja.

Wskazania do leczenia: choroby układu nerwowego, choroby narządów ruchu, choroby dróg oddechowych, zaburzenia przemiany materii i gruczołów wydzielania wewnętrznego. Stany po zakończeniu leczenia różnych typów chorób onkologicznych.

SM-System doktora Smiški opiera się na 25 latach klinicznych doświadczeń metody u ludzi z bólami kręgosłupa w części lędźwiowej, piersiowej i szyjnej, jak również przy nagłych wypadnięciach dysku i skoliozach. Ćwiczenia według tej metody mają ogromne znaczenie w profilaktyce i leczeniu zaburzeń stawów – biodrowych, kolanowych, ramion i poprzecznego sklepienia stopy. Metodę tę stosują wyczynowi sportowcy podczas treningu kondycyjnego, którego celem jest polepszenie sportowych wyników przy jednoczesnym zapobieganiu przeciążeniom i degeneracji kręgosłupa i stawów.

PROGRAMY LECZENIA
UZDROWISKOWY RELAKS PRZECIWKO BÓLOM PLECÓW WEEKENDOWY POBYT RELAKSACYJNY
zakwaterowanie 8 dni/7 nocy (niedziela-niedziela) zakwaterowanie 8 dni/7 nocy (niedziela-niedziela) zakwaterowanie 4 dni/3 noce (czwartek-niedziela)
wyżywienie w formie śniadań, kolacji
konsultacja lekarska
1x częściowy masaż klasyczny 10x procedury według rozkładu ustalonego przez lekarza 1x częściowy masaż klasyczny
1x częściowy masaż hawajski 1x częściowy masaż hawajski
2x kąpiel z domieszką 1x kąpiel perełkowa
2x kąpiel perełkowa 5x ćwiczenia metodą SM-System doktora Smiški 1x torfowy okład
1x torfowy okład
program kulturalny
parking, dostęp do WiFi, TV-SAT
wstęp do Fitness centrum (2 godziny dziennie)
wstęp do AQUACENTRUM (2 godziny dziennie)
wypożyczenie płaszcza kąpielowego na okres pobytu (tylko w kategorii superior

Janske Lazne hotel Terra pokójJanske Lazne hotel Terra resturacja

Uwagi:

*ceny podane w Euro/doba/pokój

* na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 15 Kć/dziennie

* dzieci w wieku od lat 3 do 12 zakwaterowanie w hotelu (bez zajęć i zabiegów) ze zniżką 30% od ceny turnusu

* możliwość wykupienia obiadu 6 E/osoba/dzień

* zakwaterowanie od godz. 13.00, wykwaterowanie do godz. 10.00

Transport: dojazd własny – możliwość zorganizowania.

 

 

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *