042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Centrum Kosmiczne Kenned’yego znajduje się w odległości 85 km na wschód od Orlando. Do dziś z tego miejsca odbywają się starty promów kosmicznych, które można podziwiać z licznych punktów widokowych.
Na własnej skórze można tu odczuć magię tego miejsca i znaleźć się bliżej kosmosu niż kiedykolwiek wcześniej. Zobaczymy astronautów, gigantyczne rakiety oraz programy informacyjne pokazywane na trójwymiarowych filmach. Znajdziemy się w „Hali Chwały”, gdzie zwiedzimy muzeum, symulatory oraz poznamy wspomnienia bohaterów programów kosmicznych Mercury, Gemini, Apollo.

Opisy hoteli:

Hotel Four Points Sheraton Cocoa Beach 3*
Obiekt położony jest w odległości 100 metrów od plaży, 30 km od Centrum kosmicznego. Hotel ma bardzo oryginalny wygląd w stylu surferów, w atrium znajduje się olbrzymie akwarium. Basen, restauracja „Shark Pit Bar & Grill”. Hotel posiada 75 pokoi na 5 piętrach, w cenie centrum fitness.
Pokoje – mają powierzchnię ok 28 m kw, posiadają łazienkę, WC, TV, telefon, internet, klimatyzację, ekspres do kawy i herbaty, lodówkę.
Za opłatą: kompleks surferów – deski, szkoła serfowania. Blisko znajduje się pole golfowe.

Hotel International Palms Resort 2*
Obiekt położony bezpośrednio przy plaży, słynna Cocoa Beach oddalona jest o ok 1,5 km. Centrum Kosmiczne Kenned’yego znajduje się w odległości 20 km.
Hotel znajduje się w dawnym miejscu spotkań astronautów w latach 60. Składa się z 10 budynków, 2 restauracji, baru, baru przy basenie, sklepu z pamiątkami, pokoju gier, basenu, basenu z hydromasażem. Kompleks posiada 500 pokoi w 2 piętrowych budynkach.
W cenie: tenis, siatkówka.
Pokoje – mają powierzchnię ok 28 m kw, łazienka, WC, TV, radio, telefon, internet, klimatyzacja, sejf, ekspres do kawy i herbaty.

W cenie pobytu:
7 dni pobytu w jednym z hoteli: FOUR POINTS SHERATON COCOA BEACH 3* lub INTERNATIONAL PALMS RESORT 2*,
Kennedy Space Center Maximum Admission – całodzienny bilet wstępu na teren kompleksu, uprawniający do wejścia na wszystkie przedstawienia, projekcje filmowe, zwiedzanie całego kompleksu, teatru IMAX, Hala Sławy dla astronautów, symulatory,
Space Pass Plus – 2 dniowa wejściówka (2 dni z rzędu) uprawniająca do zwiedzania całego kompleksu oraz dodatkowo do wspólnego obiadu z astronautą i ok 2 godzinna wycieczka busem „Centrum Kosmiczne dziś i jutro”,
Program Treningowy dla Astronautów ATX :powitanie przez astronautów z NASA, trening pod okiem instruktorów i ekspertów kosmicznych, wyposażenie ATX (koszulki polo misji), trening na symulatorze (np. G-Force),symulacja kosmicznej misji, napoje i przekąski.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *