042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Kompleks Lech Resort & SPA położony jest na prawie 4 – hektarowym zielonym, ogrodzonym terenie, tylko 300 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Teren obiektu pokryty jest unikatową roślinnością. Posiada trzy budynki o nazwach wiatrów morskich: „Monsun”, „Zefir”, „Pasat” i ponad 100 miejsc w przyjemnie urządzonych pokojach z łazienkami oraz domki campingowe typu „Mikołajki” oraz „Brdy”. Wszystkie pokoje zostały zaaranżowane w ciepłej kolorystyce, aby stworzyć przyjazną atmosferę. Wyposażone są w: łóżka hotelowe pojedyncze lub podwójne, telewizję satelitarną, radio, telefon (tylko w budynku Monsun), chłodziarkę, zestaw plażowy (leżak, koc plażowy, parawan).

Budynek „Monsun”: jedno-piętrowy, przyjemnie urządzone pokoje z łazienkami i suszarkami do włosów i ręcznikiem dla każdej osoby. Pokoje z telefonem. Widok na stronę wschodnią i zachodnią. W budynku znajduje się sala restauracyjna i klubowa Art Cafe. Budynek oddalony od MediSPA o około 50 metrów. Pokoje nie posiadają balkonów. Wymiar pokoi z przedpokojem – 2 osobowych: 14 -15 m2 . Wymiar pokoi 3 osobowych: 16,20-18,80 m2.

Budynek „Zefir”: dwu – piętrowy. Pokoje z łazienkami i suszarkami do włosów. Pokoje na stronę wschodnią i zachodnią. Wyposażone w: telewizję satelitarną, radio, chłodziarkę, zestaw plażowy (leżak, koc plażowy, parawan). Balkony na I i II piętrze. W budynku znajduje się Centrum MediSpa i winda. Budynek oddalony od sali restauracyjnej o około 50 metrów. Wymiar pokoi z przedpokojem 2-3 osobowych: 16 m2.

Budynek „Pasat”: pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i suszarkami do włosów. Pokoje na stronę wschodnią i zachodnią. Wyposażone w: TV satelitarną, radio, chłodziarkę, zestaw plażowy (leżak, koc plażowy, parawan). Balkony na parterze i na I piętrze. Budynek oddalony od sali restauracyjnej o około 150 metrów, od Centrum MediSpa 50 metrów. Wymiar pokoi z przedpokojem 2-3 osobowych: 15,40 m2.

Domki campingowe typu „Brda” z tarasem – drewniane, letniskowe, ocieplane, 4 – 6 osobowe. UKŁAD DOMKU: PARTER: pokój dzienny – zestaw wypoczynkowy (fotele, wersalka), ława, szafa, TV – sat., sejf, zestaw plażowy (koc plażowy, parawan, leżak), meble ogrodowe, grill. ANEKS KUCHENNY: kuchenka dwupłytowa elektryczna, lodówka, podstawowa zastawa stołowa dla sześciu osób, czajnik elektryczny. ŁAZIENKA: WC, umywalka, prysznic. W każdym domku 80 litrowy bojler elektryczny. PIĘTRO: dwie sypialnie dwu – osobowe. Wymiar domku 48 m2.

Domki letniskowe – jedno i dwu-rodzinne typu „Mikołajki” – drewniane, letniskowe, ocieplane. Opcja dla 2 lub 3-4 osób. UKŁAD DOMKU: wejście wspólne przez wspólny korytarzyk dla dwóch rodzin, skąd na lewo wchodzi się do opcji trzy osobowej, na prawo do opcji dwu osobowej. Po lewej stronie domku – opcja dla 3 – 4 osób – dwupokojowa. W pierwszym pokoju przechodnim: wersalka, zestaw wypoczynkowy, TV 14 cal., lodówka, zestaw plażowy (koc plażowy, parawan, leżak), czajnik bezprzewodowy ze szklankami i łyżeczkami, w drugim pokoju: dwa tapczany jedno-osobowe, szafa, wejście do łazienki: WC, prysznic, umywalka, jeden ręcznik na osobę. Łączny wymiar strony lewej wynosi 24 m2.
Po prawej stronie wejścia wspólnego, opcja dla 2 osób: dwa tapczany jedno-osobowe, TV 14 cal., lodówka, zestaw plażowy (koc plażowy, parawan, leżak), czajnik bezprzewodowy ze szklankami i łyżeczkami, łazienka (WC, prysznic, umywalka, jeden ręcznik na osobę). Łączny wymiar strony prawej wynosi 18 m2. W domku, woda ciepła i zimna całą dobę.

Do dyspozycji gości bezpłatnie: basen odkryty z podgrzewaną wodą, brodzikiem dla dzieci i z przeciwprądem – wymiary: 19,5 m x 7 m. (czynny od maja do końca września), kawiarnia „Art Cafe”, sala kominkowa: konferencyjno – szkoleniowa oraz do organizacji zajęć, biblioteka, duży teren rekreacyjno – sportowy z boiskami do piłki: siatkówki plażowej, koszykówki, kometki, piłki nożnej, zewnętrzny stół do gry w tenisa stołowego, siłownia zewnętrzna, dostęp do Internetu WI-FI w wyznaczonych miejscach, program kulturalno-rekreacyjny i integracyjny: wycieczki piesze, wycieczki fakultatywne, imprezy rozrywkowe, wieczorki taneczne, karaoke, biesiada przy ognisku z pieczeniem kiełbasek, zabawy, gry, konkursy. Bilety wstępu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Program organizowany jest w miesiącach od maja do września.

Wyżywienie: 2 posiłki – śniadanie, obiadokolacja. Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu szwedzkiego – w miesiącach od połowy maja do połowy września, w pozostałych miesiącach dania serwowane. W większości produkty zużywane do przygotowywania dań, pochodzą z lokalnych ekologicznych upraw. Wszystkie potrawy, przygotowywane są na bieżąco, ze świeżych produktów i we własnym zakresie. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu i trwają do śniadania w dniu wyjazdu.

Wskazania do leczenia: całościowe zaburzenia rozwojowe, głuchoniewidomi, jąkający się, kobiety po mastektomii, osoby po laryngektomii, alergia, autyzm, celiakia, choroby dermatologiczne, narządów wydzielania wewnętrznego, neurologiczne, przemiany materii, reumatyczne, choroby skóry, układu krwiotwórczego, układu moczowo-płciowego, układu pokarmowego, choroby wymagające leczenia dietami eliminacyjnymi, choroba Alzheimera, Parkinsona, cukrzyca, epilepsja, fenyloketonuria, hemofilia, mukopolisacharydoza, mukowiscydoza, mózgowe porażenie dziecięce, niedoczynność tarczycy, otyłość, przewlekłe zapalenie trzustki, przewlekłe choroby wątroby, rozszczep wargi i podniebienia, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia depresyjne, zaburzenia głosu i mowy, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia psycho-organiczne, rozwoju psychoruchowego, zespół Downa, zespół Marfana, zespół Willipradera, schorzenia dermatologiczne, endokrynologiczne, kręgosłupa, laryngologiczne, metaboliczne, onkologiczne, reumatyczne, skóry, układu immunologicznego, układu oddechowego, schorzenia złego wchłaniania, skolioza, stwardnienie rozsiane, choroba psychiczna, dysfunkcja narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz bez, dysfunkcja narządu słuchu, narządu wzroku, padaczka, upośledzenie umysłowe, schorzenia układu krążenia.

Transport: dojazd własny.

Łeba-Lech-Monsun-pokojŁeba-Lech-ZefirŁeba-Lech-Zefir-pokojŁeba-Lech-PasatŁeba-Lech-Pasat-pokojŁeba-Lech-basen

Podana cena obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach zgodnie z dokonaną rezerwacją – 7 dni
 • całodzienne wyżywienie – dwa posiłki dziennie
 • Dla osoby korzystającej z turnusu profilaktyczno-leczniczego: konsultacja rehabilitacyjna na początku turnusu, interwencyjna opieka medyczna, ilość zabiegów w zależności od długości trwania turnusu. Ryczałt zabiegowy – przy 7 dniowym pobycie 140 zł na 10 zabiegów. Zabiegi ordynowane są wg listy zabiegów podstawowych. Jeżeli osoba podczas konsultacji życzy sobie określone zabiegi, wówczas zabiegi ordynowane są na życzenie zgodnie z ustalonym ryczałtem.
 • Program kulturalno – rozrywkowy prowadzony w ramach turnusu – poza wycieczkami fakultatywnymi i biletami wstępu.
 • Dla osób, które zamówią dodatkowe zabiegi lecznicze lub SPA, przed przyjazdem rabat na zabiegi w wysokości 10 %. Warunkiem skorzystania z promocji, jest zamówienie pakietów przed przyjazdem.
 • W trakcie turnusu prowadzone są zajęcia relaksacyjne, wykłady prozdrowotne oraz organizowane są wycieczki piesze i autokarowe.
 • Korzystanie z infrastruktury sportowej: wszystkich boisk sportowych.

Uwagi:

 • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 17 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 10 w dniu wyjazdu.
 • Zwierzęta domowe, akceptowane są w domkach i w pokojach na parterze w budynku Zefir. Opłata wynosi 20 zł/doba. Właściciel powinien posiadać świadectwo szczepienia psa i kaganiec oraz własne posłanie.
 • Dzieci do lat 3 – w pokoju z dwiema pełnopłatnymi osobami bez zapewnienia miejsca do spania i wyżywienia, opłata stała za media: 112 zł do 7 dni, 224 zł – powyżej 7 dni.
 • Wypożyczenie łóżeczka dziecięcego bez pościeli 15 zł/doba, z pościelą 20 zł/doba (należy zamówić przed przyjazdem).
 • W obiekcie pobierana jest opłata miejscowa – na rzecz Urzędu Miasta.
 • Domki campingowe drewniane – letniskowe – ocieplane – nie ogrzewane. Wypożyczenie grzejnika – doba 42,00 zł/sztuka. Na terenie obiektu, istnieje zakaz posiadania własnych grzejników.
 • Możliwość skorzystania z sejfu recepcyjnego na małe rzeczy bezpłatnie lub odpłatnie z sejfu pokojowego.
 • Miejsce postojowe na terenie hotelu – 6 zł/doba.
 • Na gości w pokoju, czeka miła niespodzianka.
 • Możliwość wędkowania – przy obiekcie. Dodatkowe zezwolenie należy wykupić w Kapitanacie Portu.
 • Na terenie obiektu organizowane są imprezy kulturalne oraz wycieczki fakultatywne płatne dodatkowo.
 • Warunkiem skorzystania z turnusu profilaktyczno-zdrowotnego zwolnionego z podatku VAT, jest dostarczenie informacji o stanie zdrowia, zgłoszenie się w pierwszym dniu pobytu na konsultację rehabilitacyjną do MediSpa oraz korzystanie z zabiegów leczniczych.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *