042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Wpis do rejestru organizatorów: OR/22/03/16, ważny do 12-02-2019 r.
Wpis do rejestru ośrodków: OD/22/13/16, ważny do 06-04-2019 r.

Zdrowotel to zespół pięciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym na ogrodzonym terenie o powierzchni 1,5 ha, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu. Na terenie Ośrodka znajdują się: pawilony mieszkalne, przychodnia rehabilitacyjna, zaplecze gastronomiczne z drink-barem, kawiarnia, bilard, tenis stołowy, wyznaczone miejsca z internetem bezprzewodowym, boiska sportowe, bezpieczny plac zabaw przystosowany dla dzieci niepełnosprawnych, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego, parking. Ośrodek położony jest 150 m od plaży, 300 m od przystani na Jeziorze Sarbskim, przy głównej promenadzie spacerowej Łeby. W odległości ok. 250 m podjazd na plażę dla wózków inwalidzkich.

Rodzaje pokoi:

STANDARD – to pokoje 2-, 3-osobowe i pokoje studio (2+2). Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, czajnik bezprzewodowy, internet WiFi, a w części dodatkowo w lodówki (pawilony 4 i 5). Większość posiada balkony. Metraż pokoi 2 osobowych to ok 12 m2, pok. 3-os. – 25 m2 + przedpokój i łazienka (w tym dwa pokoje dla wózków), studio z dwoma sypialniami, przedpokojem, łazienką i WC w całości to ok 40 m2.

PREMIUM – pokoje 2-PLUS i 1-PLUS. Na wyposażeniu lodówka, TV, czajnik, telefon i łącze internetowe (po kablu i WiFi) z dostępem bezpłatnym. W pokoju 2-PLUS znajdują się 2 łóżka hotelowe z możliwością ich połączenia w małżeńskie (1,8x2m), sofa po rozłożeniu uzyskuje wymiar 134 x 190 cm, krzesło, biurko i stoliczek okrągły. Metraż pokoju to ok 20 m2+korytarz+duża łazienka+balkon.

Pokoje 1-PLUS (na poddaszu – 3 piętro bez windy) pokoje z jednym dużym łóżkiem, na wyposażeniu również biurko, krzesełko i okrągły stoliczek. Metraż pokoju to około 11-12 m2. Pokoje nie posiadają balkonów, ale mają duże okna na stronę południową – jak we wszystkich pokojach mieszkalnych ośrodka.

Wyżywienie: 3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja.

Wskazania do leczenia: całościowe zaburzenia rozwojowe, głuchoniewidomi, jąkający się, kobiety po mastektomii, osoby po laryngektomii, alergia, autyzm, celiakia, choroby dermatologiczne, narządów wydzielania wewnętrznego, neurologiczne, przemiany materii, reumatyczne, choroby skóry, układu krwiotwórczego, układu moczowo-płciowego, układu pokarmowego, choroby wymagające leczenia dietami eliminacyjnymi, choroba Alzheimera, Parkinsona, cukrzyca, epilepsja, fenyloketonuria, hemofilia, mukopolisacharydoza, mukowiscydoza, mózgowe porażenie dziecięce, niedoczynność tarczycy, otyłość, przewlekłe zapalenie trzustki, przewlekłe choroby wątroby, rozszczep wargi i podniebienia, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia depresyjne, zaburzenia głosu i mowy, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia psycho-organiczne, rozwoju psychoruchowego, zespół Downa, zespół Marfana, zespół Willipradera, schorzenia dermatologiczne, endokrynologiczne, kręgosłupa, laryngologiczne, metaboliczne, onkologiczne, reumatyczne, skóry, układu immunologicznego, układu oddechowego, schorzenia złego wchłaniania, skolioza, stwardnienie rozsiane, choroba psychiczna, dysfunkcja narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz bez, dysfunkcja narządu słuchu, narządu wzroku, padaczka, upośledzenie umysłowe, schorzenia układu krążenia.

Transport: dojazd własny.

 * turnusy Wielkanocny z programem świątecznym i suto zastawionym stołem

Podana cena obejmuje:

 • 15 dni – 14 Noclegów w pokojach typu STANDARD –  od soboty do soboty
 • Wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad)
 • 3 zabiegi rehabilitacyjne, w tym minimum 1 zabieg grupowy w każdy dzień powszedni,
 • Opieka pielęgniarska i lekarska
 • Wycieczka autokarowa po Łebie z przewodnikiem

Uwagi:

 • dopłata do pokoju PREMIUM 300 zł od osoby
 • turnus sylwestrowy z dodatkowym kosztem Balu Sylwestrowego 185 zł od osoby, 80 zł balik dla dzieci
 • dziecko 0-10 lat, własne spanie, ½ wyż. -10%, na dostawce powyżej 10 lat -30%, na dostawce poniżej 10 lat -50%, na dostawce do 3 lat, bez świadczeń Gratis
 • za niewykorzystane miejsce w pokoju dopłata +40%
 • dieta specjalistyczna dopłata +350 zł
 • usługi dodatkowo płatne: opłata miejscowa, opłata za pobyt zwierząt domowych, parkingi, wycieczki fakultatywne
 • Zakwaterowanie od godz. 14:00 do godz. 10:00

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *