042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Program: 8 dni

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:
MONASTIR lub HAMMAMET lub SOUSSE lub PORT EL KANTAOUI/ EL DJEM/ GABES/ MATMATA/ DOUZ/ CHOTT EL DJERID/ NEFTA/ CHEBIKA/ TAMERZA/ GAFSA/ KAIROUAN/ MONASTIR lub HAMMAMET lub SOUSSE lub PORT EL KANTAOUI

1 dzień
Przylot na lotnisko (Monastir lub Enfidha) i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 3* w Hammamet lub Sousse lub Port El Kantoui lub Monastirze.

2 dzień
Po śniadaniu wyjazd w kierunku El Djem. Zwiedzanie drugiego co do wielkości koloseum. Przejazd do Gabes- oazy nadmorskiej. Wizyta na jednym słynniejszych marketów przypraw – Jara. Dojazd do Matmaty, gdzie były kręcony film „Gwiezdne wojny”. Wizyta w jednym z domów Troglodytów – rdzennych mieszkańców południa Tunezji. Przejazd do Douz – „Bramy pustyni”. Możliwość fakultatywnej wycieczki na wielbłądach (20 DT). Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu wyjazd z hotelu w kierunku Nefty. Przejazd przez największe słone jezioro Chott El Djerid. Dojazd do Nefty. Wizyta w oazie. Po południu zwiedzanie oaz górskich – Chebiki i Tamerzy. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.

4 dzień
Po śniadaniu wyjazd z hotelu w kierunku Gafsy. Przejazd do Kairouan – świętego miasta muzułmanów. Wizyta w Medinie (stare miasto). Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 3*. Kolacja. Nocleg.

5 dzień
Wypoczynek w hotelu. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

6 dzień
Wypoczynek w hotelu. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

7 dzień
Wypoczynek w hotelu. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

8 dzień
Transfer na lotnisko w Monastirze lub Enfidhzie lub wypoczynek w hotelu (w zależności od wykupionej opcji).

Uwagi
Uwaga! Istnieje możliwość dokupienia tygodniowego pobytu w wybranym hotelu z wybraną opcją wyżywienia. Dzień rozpoczęcia programu objazdowego zostanie potwierdzony na miejscu przez rezydenta/ przedstawiciela Alfa Star.

Wyjazd jest organizowany przy grupie minimum 10 osób.

Dzień wylotu i powrotu jest rozpoczęciem i zakończeniem imprezy przeznaczonym na przeloty. Ceny oferowanych imprez skalkulowano z uwzględnieniem godzin odlotów i przylotów, mając na uwadze faktyczną liczbę świadczeń wykupionych przez klienta. Dzieci w wieku do 2 lat płacą 199zł.

Cena zawiera
Zakwaterowanie w hotelach 3* podczas objazdu oraz podczas wypoczynku, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, transfery na całej trasie objazdu, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty lotniskowe, opieka rezydenta, pilota z językiem polskim,ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, podatek VAT.

Cena nie zawiera
Napoi do posiłków, wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji, dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *