042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Dąbki leżą jednocześnie nad Bałtykiem i dużym, przymorskim jeziorem Bukowo. Ze względu na działający pro-zdrowotnie mikroklimat i czystość powietrza, miejscowości oraz okolicznym terenom nadano status uzdrowiska. Urok Dąbek przyciąga co roku tysiące turystów. Mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod morskim powietrzem gwarantują zdrowy wypoczynek. Jezioro Bukowo z przystanią i szkółką windsurfingu stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Natomiast bliskość pamiętającego średniowiecze i bogatego w zabytki miasta Darłowo gwarantuje dostęp do miejskich atrakcji, imprez i możliwość zorganizowania ciekawych wycieczek. 

Ośrodek położony jest na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie, ok. 50m od morza i 10 minut spacerem od jeziora Bukowo. Dysponujemy kompleksem wielofunkcyjnych boisk do piłki siatkowej, koszykowej i nożnej. Dodatkowo znajdą Państwo tutaj duży plac zabaw dla dzieci, dwie ścieżki zdrowia oraz przygotowane miejsce na ognisko ze sprzętem do pieczenia kiełbasek.

Do dyspozycji Gości ośrodek posiada również: dużą stołówkę, salę ze sprzętem dyskotekowym, automaty ze słodyczami, sale do gier cichych, salę do zajęć rehabilitacyjnych, cztery sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych z tablicami, sprzęt TV, video, DVD, stoły do ping-ponga, bilard, piłkarzyki, gabinet lekarski.

Teren obiektu podzielony jest na 4 budynki:

Budynek A: Jest to główny budynek w ośrodku. Znajduje się w nim recepcja, ambulatorium, automaty z przekąskami i napojami, sale dydaktyczne, sala dyskotekowa, stoły do ping-ponga, stół bilardowy oraz piłkarzyki. Zakwaterowanie w estetycznych pokojach 2,4,5 osobowych oraz w kilku pokojach typu studio. Wszystkie pokoje są z łazienkami oraz balkonem i dużym przedpokojem, w którym znajdują się zabudowane szafy. W pokojach szafki nocne, lampki, krzesła oraz stół. Wszystkie podłogi wykonane z paneli podłogowych.

Budynek B wyposażony w pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Budynek po generalnym remoncie. Pokoje posiadają telewizory, nowe wyposażenie oraz podłogi wykonane z paneli podłogowych. Jest drugim co do wielkości budynkiem na terenie obiektu.

Budynki C i D wyposażone są w pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z  łazienkami. Wejście do pokoi z zewnętrznego korytarza. Pokoje posiadają taras lub balkon.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja.

dabki-duet-pokojdabki-duet-kort

Cena zawiera: 

  • 7 noclegów
  • wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje
  • opiekę medyczną,
  • opłatę klimatyczną,
  • wieczór taneczny,
  • korzystanie z obiektów sportowych na terenie ośrodka

Cena nie zawiera:

  • transportu (możliwość zorganizowania za dopłatą)
  • wydatków własnych

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *