042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Rewal – kąpielisko nadmorskie w woj. zachodniopomorskim. Klifowy brzeg, szeroka, czysta i piaszczysta plaża oraz wspaniały mikroklimat, a także ilość atrakcji turystycznych to bez wątpienia duże atuty tej miejscowości. Rewalska plaża od lat otrzymuje “błękitną flagę” – międzynarodowe odznaczenie przyznawane najczystszym i najbezpieczniejszym kąpieliskom na świecie. Sama miejscowość jest niewielka, ale posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i jest niezwykle atrakcyjna. W Rewalu znajdują się dwa tarasy widokowe na morze, aleja różana i aleja zakochanych. Ponadto bezpośrednia okolica obfituje w wiele atrakcji i zabytków wartych odwiedzenia.

Ośrodek Wczasowy składa się z dwóch budynków i położony jest nad samym morzem wzdłuż promenady, od plaży ok. 20 m w cichej i najładniejszej części Rewala.

Budynek główny (100 miejsc), kameralny, trzykondygnacyjny, ogrzewany przez cały rok. Posiada 23 pokoje 2-5 osobowe z balkonami i łazienkami (z pełnym węzłem sanitarnym). Są tu także dwie świetlice tv ze stołem do tenisa stołowego.

Budynek II (150 miejsc), jednopiętrowy z 50 pokojami 2- i 3-osobowymi z łazienkami i balkonami. W pawilonie mieści się także sala dyskotekowa z możliwością wykorzystania jako sala do wszelkiego rodzaju ćwiczeń (150 mkw). W budynku znajduje się także stołówka gdzie wydawane są posiłki.

Na terenie przepięknie położonego ośrodka adria znajdują się; odkryty basen kąpielowy, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki i koszykówki, krąg ogniskowy, oraz plac zabaw, teren ośrodka jest ogrodzony.

Wyżywienie: trzy posiłki w jadalni ośrodka oraz podwieczorek. Śniadanie i kolacja wydawane w formie bufetu szwedzkiego.

Rewal-Adria-pokojRewal-Adria-restauracjaRewal-Adria-sala

Cena zawiera:

  • 7 noclegów
  • wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje
  • korzystanie z całego zaplecza sportowo-rekreacyjnego wraz ze sprzętem z wykluczeniem mini golfa
  • ognisko z kiełbaską przy muzyce
  • kąpiele w basenie

Cena nie zawiera:

  • transportu (możliwość zorganizowania za dopłatą)
  • wydatków własnych

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *