042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. Zakopane samo w sobie jest atrakcją ze słynnym w całej Polsce deptakiem zwanym Krupówkami, tradycyjną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak oryginalnym i pociągającym dla przybyszów z innych regionów. Fantastyczne położenie sprawia, że Zakopane to wspaniały i najlepszy punkt wypadowy w Tatry, świetne miejsce wypoczynku zarówno zimą, jak i w lecie. Przepiękne, malownicze dolinki tatrzańskie, urokliwe, górskie jeziora i ośnieżone szczyty, groźnie spoglądające z góry…

Ośrodek Wypoczynkowy znajduje się na pograniczu Poronina z Zakopanem, w spokojnej i cichej dzielnicy Zakopanego – Olczy. Usytuowany z dala od miejskiego zgiełku i hałasu zapewnia odpoczynek i relaks. Oferuje przestronne pokoje wyposażone w łazienki i TV plazmowe. Część pokoi posiada balkon z których można podziwiać wspaniałą panoramę Tatr.

Na terenie obiektu Internet bezprzewodowy WI-FI, monitoring, jadalnia, sala gier (bilard, ping-pong, piłkarzyki), sala dyskotekowa, obszerny i bezpieczny parking na autokary.

Wyżywienie: 3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja.

zakopaneolcza-u-jozefa-pokojzakopaneolcza-u-jozefa-jadalniazakopaneolcza-u-jozefa-sala

Cena zawiera: 

  • 7 noclegów
  • wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje
  • wieczorek integracyjny
  • ognisko z kiełbaskami

Cena nie zawiera:

  • transportu (możliwość zorganizowania za dopłatą)
  • wydatków własnych
  • opłaty klimatycznej 2,00 zł/os/dzień

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *