042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Wpis do rejestru organizatorów: OR/32/0032/16, ważny do 29-11-2019 r.
Wpis do rejestru ośrodkówOD/32/0067/16, ważny do 29-11-2019 r.

Ośrodek Agado położony jest 150 metrów od brzegu morza i 200 metrów od centrum miejscowości. W bliskiej odległości znajdują się: wejście na plażę, promenada, kościół, apteka, przychodnia lekarska, posterunek policji, biblioteka, restauracje, sieć punktów małej gastronomii oraz sklepy wielobranżowe. Usytuowanie budynku z dala od zgiełku i ulicznego hałasu zapewnia doskonały wypoczynek. Już od 1993 roku Ośrodek przyjmuje gości na turnusy rehabilitacyjne, wczasy, pobyty weekendowe, obozy i zgrupowania sportowe. Dysponuje 35 miejscami noclegowymi w pokojach o podwyższonym standardzie (z łazienką) oraz 8 miejscami w funkcjonalnych pokojach z umywalką. Dla pokoi z umywalką łazienki i WC tuż obok pokoi. Na miejscu: własna baza zabiegowa, teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko, boisko do siatkówki i badmingtona, ścieżka zdrowia, biblioteka, wypożyczalnia rowerów, dostęp do internetu, nieodpłatny parking.
Największe walory wypoczynkowe ośrodka to dobra kuchnia, bajkowe otoczenie, rehabilitacja, rozsądna cena turnusu, a przede wszystkim rodzinna atmosfera.

Wyżywienie: 3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja. Pobyt zaczyna się śniadaniem pierwszego dnia i kończy kolacją ostatniego dnia.

Wskazania do leczenia: kobiety po mastektomii, choroby neurologiczne, układu moczowo-płciowego, pokarmowego, schorzenia endokrynologiczne, metaboliczne, onkologiczne, układu oddechowego, choroba psychiczna, dysfunkcje narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, padaczka, upośledzenie umysłowe, schorzenia układu krążenia

Transport: dojazd własny.

Do Sarbinowa można dojechać  PKS lub PKP do Kołobrzegu lub Koszalina, a następnie dalej PKS lub bus.

Sarbinowo-Agado-restauracjaSarbinowo-Agado-silownia

Podana cena zawiera:

  • 13 noclegów
  • wyżywienie – 3 posiłki tradycyjnie serwowane, na śniadanie dodatkowo mini bufet
  • opieka medyczna
  • 2 zabiegi dziennie w dni robocze wg zaleceń lekarskich
  • imprezy integracyjne (wieczorki, grill, ognisko, turnieje, gry i zabawy ruchowe, karaoke, nordic walking)
  • wycieczki piesze i rowerowe
  • ubezpieczenie NW

Uwagi:

  • opiekun osoby niepełnosprawnej bez zabiegów -50 zł
  • na miejscu płatna opłata miejscowa

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *