042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Hotel Skiathos Palace znajduje się na wzgórzu w otoczeniu zieleni, w odległości zaledwie 250 metrów od pięknej plaży z łagodnym wejściem do wody. Składa się z dwóch dwupiętrowych budynków. Oferuje spektakularne widoki na morze, szczególnie efektowne wyglądają zachody słońca spędzane na tarasie hotelowej greckiej tawerny. Wyspa Skiathos jest świetnym wyborem nie tylko ze względu na urzekający klimat, który zainspirował twórców filmu „Mamma Mia” by właśnie w tym miejscu nakręcić większość scen, lecz również poprzez fakt iż wyspa nie jest dotknięta masową turystyka na skalę Krety czy Rodos, co ułatwia spokojny wypoczynek.

Jest to idealny pomysł na podróż poślubną ze względu na:

  • pokoje z fantastycznym widokiem na morze ( najlepsze pokoje executive )
  • romantyczna sceneria zatokowych plaż i mnóstwa zieleni
  • cudowny klimat wyspy, na której kręcono słynny film „Mamma Mia
  • Hotel Skiathos Palace oferuje kilka typów pokoi:

Pokoje Standard – o powierzchni ok 30-38 m kw, komfortowo wyposażone, z balkonem lub tarasem z widokiem na morze, centralna klimatyzacja ( bezpłatnie )

Pokoje Modern – o powierzchni ok 32 m kw, komfortowo wyposażone, posiadają centralną klimatyzację ( bezpłatnie ), balkon lub taras z widokiem na morze, dodatkowo odpłatne wi fi.

Pokoje Executive – o powierzchni 36-45 m kw, komfortowo wyposażone ( dodatkowo wieża Hi Fi i odpłatne wi fi ), łazienki mają suszarki, pokoje te posiadają balkon lub taras z panoramicznym widokiem na morze.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *