042 633 61 96 kontakt@bislcc.pl pn - pt: 9:00 - 18:00, sob: kontakt telefoniczny w godz. 10-14.00

Uzdrowisko Turczańskie Cieplice to jedno z najstarszych uzdrowisk termalnych na Słowacji i w Europie. Leży w południowej części kotliny Turczańskiej, u podnóża Wielkiej Fatry, która razem z pogórzem Kremnickim oraz pogórzem Žiar tworzy przepiękną okolicę miasta Turčianske Teplice. Tutejsza lecznicza woda mineralna jest dzięki swemu wyjątkowemu składowi idealna do leczenia schorzeń układu ruchu, schorzeń neurologicznych, chorób nerek, dróg moczowych oraz schorzeń układu trawiennego.

Zakwaterowanie:

Hotel Wielka Fatra*** to nowoczesny obiekt, po całkowitej rekonstrukcji i modernizacji. Oferuje komfortowe zakwaterowanie oraz bogatą oferta usług, które dostępne są razem z zabiegami „pod jednym dachem”- bezpośrednio w hotelu. Do dyspozycji są pokoje 1- i 2-osobowe. Pokoje standard*** oraz superior**** wyposażone w łazienkę, WC, balkon (większość pokoi), minibar, TV, SAT, radio, telefon, internet WIFI. Na terenie obiektu restauracja, zakład Balneo, gabinety lekarzy, basen Olympic, salon kosmetyczny, winda.

Hotel Aqua** położony jest bezpośrednio w uzdrowisku Turčianske Teplice, w otoczeniu zieleni, tylko 50 m od kompleksu wodnego SPA & AQUAPARK. Hotel średniej klasy, po remoncie. Pokoje wyposażone są w łazienkę, prysznic i WC, telefon, TV, radio i balkon. Jedzenie oraz zabiegi w Hotelu Wielka Fatra *** oddalonym o 200 m.

Wyżywienie: zgodnie z ofertą. Wszystkie posiłki w formie bufetu. W cenie obiadokolacji tylko woda, pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Wskazania do leczenia: schorzenia układu ruchu, choroby neurologiczne, choroby nerek i układu moczowego, choroby zawodowe, schorzenia ginekologiczne, choroby układu trawiennego, układu nerwowego, choroby onkologiczne.

Turczańska woda lecznicza

• naturalna, średnio mineralizowana • siarczanowo-węglowodorowa wapniowo-magnezowa z podwyższoną zawartością magnezu i fluoru • słabo kwaśna • termalna gorąca • hipotoniczna z całkowitą mineralizacją aż 1500 mg/l • z temperaturą do 46°C • używana jest do zabiegów basenowych i w wannach • przepisywana jest do terapii pitnej.

Zabiegi lecznicze:

Większość zabiegów leczniczych, które zawarte są w pobytach wg niniejszego cennika wykonywana jest w zakładzie balneoterapii w hotelu zdrojowym WIELKA FATRA. Wyjątek stanowi gimnastyka grupowa w basenie termalnym, która odbywa się w nowym SPA & AQUAPARKU, w krytej części SPA centrum, około 200m od hotelu zdrojowego WIELKA FATRA.

Programy leczenia:

KLASIKHARMONIASENIOR 55+
8 dni / 7 nocy8 dni / 7 nocy7 dni / 6 nocy
pełne wyżywienieśniadania i obiadokolacjeśniadania i obiadokolacje
wstępne badanie u lekarzawstępne badanie u lekarzawstępne badanie u lekarza
18 zabiegów na podstawie zaleceń lekarza - termalne kąpiele mineralne, wodolecznictwo, terapia cieplna, elektroterapia, masaże, terapia światłem, laserem, rehabilitacja grupowa i indywidualna oraz inne12 zabiegów na podstawie zaleceń lekarza – termalne kąpiele mineralne, wodolecznictwo, terapia cieplna, elektroterapia, masaże, terapia światłem, laserem, rehabilitacja grupowa i indywidualna oraz inne10 zabiegów leczniczych na podstawie zaleceń lekarza – termalne kąpiele mineralne, wodolecznictwo, termoterapia, elektrolecznictwo, masaże, kuracje światłem, laserem, rehabilitacja grupowa i indywidualna oraz inne
wolne wejście do basenu Olympic oraz do Fitness podczas godzin pracywolne wejście do basenu Olympic oraz do Fitness podczas godzin pracywolne wejście do basenu Olympic oraz do Fitness podczas godzin pracy
bezpłatny parkingbezpłatny parkingbezpłatny parking

 Uwagi:

*ceny podane w Euro/doba/osoba

* na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna ok 1,05 Euro/dziennie

Pobyt rozpoczyna się w 1. dniu po godz. 12:00, w przypadku pełnego wyżywienia obiadem do godz. 13:30, w przypadku obiadokolacji po godz. 14:00 kolacją do godz. 19:00.

Pobyt kończy w dniu odjazdu śniadaniem, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *